Partneři

 

Všemožných mejdanů, party a kaleb je kolem nás nespočet. RedBull.cz/student Ti dává jistotu, že párty, které zde najdeš, budou stát rozhodně za to. A navíc, Red Bull drinky na nich potečou proudem za super ceny.

 

Původně surfová a lifestylová značka byla založena v roce 1952, kdy  Jack O´Neill vložil svou nekonečnou vášeň pro surfing, do vývoje oblečení. Mrkni na oneillstore.cz co je k mání dnes.

 

Bamboo je nově založená česká značka dřevěných a bambusových brýlí, které jsou ručně vyráběny ("hand-made"). Je založena za účelem rozšíření módy u nás i o tento druh doplňků a další. Poskytnout možnost být jiný, odlišit se a zároveň vypadat fresh.

 

Přátelé

 

 

Nejzajímavější kousky oblečení od známých i neznámých značek, labelů a designérů z různých koutů světa, na které byste nenarazili na každém rohu najdeš na freshlabels.cz

 

Freeride.cz je přední český internetový portál o extrémních sportech. Nabízí denní zpravodajství, články a fotogalerie z oblasti snowboardingu, oextrémní cyklistiky, extrémního lyžování, windsurfingu a dalších sportech.

 

FXbounce.com je jedna z hlavních oficiálních nocí pražského luxusního klubu Radost FX. Hojně navštěvované čtvrky v Radosti FX se staly za klasikou a dlouhodobě drží prim čtvrtečních klubovek v Praze.

 

 

Snowboard-zezula.cz je nejlepší online a offline shop s oblečením a sportovním vybavením jako je snowboarding, wakeboarding a další outdoorové aktivity!!

Komentáře

Další články

Partneři Partneři Staň se tvůrcem obsahu !! Staň se tvůrcem obsahu !!